DWOJE NA KWARANTANNIE

DWOJE NA KWARANTANNIE Małgorzata Kalicińska

39,99 zł

* wraz z kosztami wysyłki

OPIS OFERTY

PROMOCYJNA CENA I DARMOWA WYSYŁKA* 

„Dwoje na kwarantannie” najnowsza powieść Małgorzaty Kalicińskiej jest niejako dalszym ciągiem Listów, ale widziana oczyma Pajki. Niespodziewana przyjaźń ze Stefanem daje obojgu nadzieję i siłę w zmaganiu się z trudami życia w czasie pandemii. Można powiedzieć, że to „przyjaźń w czasach zarazy”. Stefana poznaliśmy w znakomitych „Listach pisanych atramentem”. Po utracie żony Stefan stara się żyć dalej, ale nie jest to łatwe. 
W nocy śnił mi się Stefan. We śnie był mi kimś bliższym, podróżowaliśmy do Budapesztu i tam spacerowaliśmy jak para… Dziwne. W snach wszystko, co się dzieje, nawet najbardziej absurdalne rzeczy są jakoś tak osadzone w sennej rzeczywistości, że nie budzi to w nas zdumienia.

Tę ciepłą, opowiedzianą z humorem historię o stopniowym przywracaniu poczucia sensu i zaufania do świata oferujemy w przedsprzedaży i w promocyjnej cenie. 

Małgorzata Kalicińska, Autorka bestselleru „Listy pisane atramentem” oraz sagi „Dom nad rozlewiskiem” a także kolejnych powieści „Zwyczajny facet”, „Fikołki na trzepaku”, „Irena”, „Lilka”, „Trzymaj się Mańka!”. Na podstawie przygód bohaterów „Domu nad rozlewiskiem” powstał serial telewizyjny o tym samym tytule. Autorka bloga, zaangażowana i odważna użytkowniczka mediów społecznościowych. Uwielbia zwiedzać świat, gotować, kosztować nowości kulinarnych i opisywać mijaną rzeczywistość. Uważna obserwatorka zwierząt. Szczęśliwa żona, mama i babcia. Uśmiechnięta na przekór wszystkiemu.

 

Książka "Dwoje na kwarantannie" w regularnej sprzedaży od 02.06.2021.
Promocyjna cena: 24,99 zł ( w tym 5% Vat)
Format: 142x207mm
Strony: 320 + 4 strony okładki 
Oprawa: klejona miękka, grzbiet prosty

*Darmowa wysyłka realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej, listem ekonomicznym na terenie kraju.
Zamówienia będą realizowane po zaksięgowaniu wpłaty.

Patronat medialny: