MY CZY JA I TY ?

MY CZY JA I TY ? CZYLI MOJE NA WIERZCHU

39,99 zł

* wraz z kosztami wysyłki

OPIS OFERTY

MY CZY JA I TY? CZYLI MOJE NA WIERZCHU. 
 Najnowsza książka Krystyny Kofty, znakomitej felietonistki „Twojego Stylu”, to pełne humoru, opowiedziane z charakterystyczną dla autorki swadą historie opisujące sytuacje z codzienności, jak zawsze okraszone spostrzeżeniami dokonujących się „tu i teraz” przemian. 
„Prezes ogłasza swój wewnętrzny, prywatny konkurs na stanowisko kochanki. Zwycięża w nim bezdzietna rozwódka z zaprzyjaźnionej korporacji, dawna miss mokrego podkoszulka. Podkoszulek już dawno wysechł, ale ona pozostała atrakcyjna. A do tego dziś jest zamożną panią mecenas, czyli nie leci na kasę. Miss Mecenas uznała, że warto w faceta zainwestować, zdobyć go „na dożycie”, że użyję terminu z polisy. No więc snuje pajęczą sieć, kupuje lekką jak pajęczyna, czarną koronkową bieliznę i szpilki, a jakże, z czerwoną podeszwą.”

Krystyna Kofta pisarka i plastyczka. 
Pisze powieści, opowiadania a także scenariusze filmowe i dramaty oraz felietony i książki publicystyczne. Zaangażowana w sprawy kobiet. Od wielu lat bierze aktywny udział w akcjach promujących profilaktykę raka piersi. Książka Lewa, wspomnienie prawej – dziennik z czasów choroby stał się bestsellerem. Autorka powieści m.in: Suki, Fausta, Ciało niczyje a także dzienników i książek autobiograficznych Kobieta zbuntowana, Monografia grzechów, W szczelinach czasu oraz książek publicystycznych m.in.: Gdyby zamilkły kobiety, Mała encyklopedia małżeńska. Jest członkiem kapituły nagrody im. Teresy Torańskiej, zasiada w jury plebiscytu Superbohaterka Wysokich Obcasów. 
Od lat współpracuje z magazynem Twój Styl pisząc cykliczne felietony.

Książka w sprzedaży od 21.10.2020
Format: 135x200mm
Strony: 256 + 4 strony okładki 
Oprawa: klejona miękka, grzbiet prosty
Zamówienia będą realizowane po zaksięgowaniu wpłaty

Patronat medialny: